Ten o kartce z okazji dnia mamy.

Na uczelni zaczęły mi się wyjazdy terenowe i korzystając z przerwy od zajęć, ostatnie 3 dni spędziłam w ciągłym biegu i nadrabianiu zaległości. Wczoraj byłam na ostatnim wyjeździe w tym tygodniu - w Puławach, i dzięki pogodzie, która się zepsuła, mogłam wcześniej jechać do domu - było z tym trochę kombinowania, ale o tym innym razem.
W każdym razie, zmierzam do tego, że zupełnie straciłam poczucie czasu i nie zdążyłam zrobić kartki na dzień mamy w Lublinie, dlatego mój drobiazg dla mamy powstał dzisiaj rano. 


Długo myślałam co zrobić, nie tylko dlatego, że miałam ograniczone materiały, ale dlatego, że ciężko wyrazić tyle lat wdzięczności i miłości na jednej kartce, a jednocześnie chciałam, aby kartka była prosta i skromna... padło więc na motyw kwiatowy z małymi napisami... 

kocha. lubi. szanuje. dba. żartuje. wychowuje. rozumie. wspiera. jest.

Swoją miłość i wdzięczność dla rodziców powinno się okazywać cały rok, ale uważam, że takie małe gesty w tych szczególnych dniach - dniu mamy i dniu taty, są po prostu miłe.

Co myślicie ? 
Buziaki,
M.

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥