Ten o kartce wielkanocnej.


 Nie jestem pewna czy kiedykolwiek miałam okazję robić kartkę Wielkanocną. W tym roku zostałam poproszona o wykonanie jednej, chociaż mogłabym napisać, że AŻ jednej. W moich niewielkich papierowo - przydasiowych zbiorach znalazłam tylko jeden bloczek papierów,
w którym były dwa arkusiki z motywem wielkanocnym. Nie był to jednak typowo scrapowy bloczek, ponieważ nie był dobrany do siebie kolorystycznie czy z podobnymi wzorami. Był za to bardzo kolorowy i pstrokaty i to z tego iście pisankowego misz - maszu powstała ta kartka. 
Dość długo męczyłam się z dobraniem wszystkiego do siebie, a i tak na sam koniec nie byłam przekonana czy wszystko pasuje. Od paru osób usłyszałam, że pasuje, więc to trochę uspokoiło moją gonitwę myśli. 
Co myślicie ?
Buziaki,
M.

CONVERSATION

7 komentarze:

 1. Kartka wygląda bardzo ładnie i wszystko do siebie świetnie Pasuje :) Możesz być z siebie zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale przepiękna, w moim guście!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem też pasuje :) Śliczna karteczka! Też w tym roku robiłam pierwszą wielkanocną :D

  OdpowiedzUsuń
 4. jak dla mnie piękna, chciałabym taką dostać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja kartki wielkanocne robiłam... dawno ;) Pewnie jeszcze na plastyce w gimnazjum. Chyba teraz bym nie miała do tego cierpliwości, niestety ;)
  Karteczka przez Ciebie zaprezentowana jest śliczna :)
  Pozdrowionka! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja ulubiona z tych 3 co wtedy robiłaś ^^

  OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥