Ten o zaproszeniu na sesję zdjęciową.Już od czasu 18nastkowego maratonu staraliśmy się ze znajomymi kupować sobie nawzajem prezenty praktyczne, bądź takie o których wiedzieliśmy, że jubilat potrzebuje bądź planuje kupić w najbliższym czasie. Wystarczy słuchać lub dużo wcześniej podpytywać przyszłego jubilata
i potem nie ma problemu z kupnem prezentu. Niedawno przyjaciółka obchodziła urodziny
i większą grupą złożyliśmy się na wymarzoną sesję zdjęciową, a żeby prezentu nie dawać 'ustnie', to postanowiłam zrobić zaproszenie.

Nawet jeśli nie przeczytamy napisu, to mnie osobiście mały aparacik, który stanowi tutaj główną ozdobę, kojarzy się z dwiema rzeczami - z sesją, albo z kartką urodzinową dla fotografa. Kartka słodka i różowa, bo w końcu dla dziewczyny, a że i Ona jest słodka, to do siebie pasują.

Impreza urodzinowa była wspaniała, jubilatka zadowolona z prezentu, sesja wyszła przepięknie - czego chcieć więcej? A kartka zostanie na pamiątkę.
Co myślicie o tego typu prezentach?
Buziaki,
M.

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Kartka przeurocza, a pomysł na prezent świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne to zaproszenie :) Od razu kojarzy się z fotografią dzięki temu aparacikowi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kartka cudowna tak samo jak i prezent :)

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! :)
  ANRU,

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem super pomysł :) No i sama kartka wygląda prześlicznie i przeuroczo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem jak najbardziej za robienie własnoręcznych prezentów, nawet takich drobnych jak kartki :)
  http://gingerheadlife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyszło świetnie, zdolniacha! my kuzynce na 18 zrobiliśmy zrzutkę i wykupiliśmy pakiet w spa i skok ze spadochronem :) bo to było jej marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny prezent i bardzo oryginalny a zaproszenie wygląda bosko :D

  OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥