Ten o jelonkowym albumie.

Jakiś czas temu twardo się upierałam, że wrócę na bloga tylko i wyłącznie z tematyką rękodzieła, potem pojawiły się krótkie relacje z moich wycieczek w formie 'środy wspomnień', a przez ostatni czas praktycznie nie było widać tutaj moich prac. Nie oznacza to jednak, że ich nie robiłam, o nie nie. Coś tam sobie dłubałam - sporadycznie bo sporadycznie, ale jednak. Nie lubię bardzo określenia 'nowy rok, nowa ja', ale tutaj mi ono pasuje idealnie - 'nowy rok, nowa motywacja'. Moich handemadowych tworów może nie było wiele w ostatnim czasie, ale jednak były i zdjęcia kurzą się gdzieś w otchłani dysku, także w tej chwili ja je odkopuje i odświeżam,
a Was zapraszam na pierwszy handemodowy post w tym roku! 

To co poszło na pierwszy ogień to urodzinowy album dla mojej przyjaciółki. Mały, błękitno - biały twór z motywem jelonka. 
 

W tej pracy zdecydowałam się na ręcznie malowanego jelonka, który zajął mi ogrom czasu, ale pomimo jego lekko groźnego wzroku, to radość jubilatki z otrzymanego prezentu, wynagrodziła mi wszystkie nerwy jakie zjadłam malując to stworzonko. Album choć jest niewielki (około 20 cm x 18 cm), pomieści w sobie dość pokaźną ilość zdjęć (w zależności od formatu 30 - 40), a to za sprawą sporej ilości zakładek i kieszonek. 
Wybór motywu przewodniego nie był przypadkowy (obdarowana to taki nasz Łoś ♥), a jak szaleć to szaleć i oprócz jelonkowego albumu, powstała kartka urodzinowa na której również malowałam jelonka, a którą pokażę Wam już niedługo. 

Miłego dnia! 
Buziaki,
M.

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Piękny pomysł na prezent, sama chciałabym taki dostać. Ręcznie robione prezenty to te najlepsze ;)
    www.itsnesti.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Prezentuje się niesamowicie! <3 :D

    OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥