Ten o ważkowej kartce urodzinowej.

Będąc już w temacie urodzinowych zestawów, chciałabym się cofnąć do momentu od którego to wszystko się zaczęło, a mianowicie do mojego pierwszego albumu. Moje pierwsze dzieło powstało na prezent urodzinowy, a razem z nim powstała i kartka i to właśnie z nią do Was dzisiaj przychodzę - już dość się nasiedziała na dysku, czas aby ujrzała światło dzienne! 

Okres w którym ona powstała, był mniej więcej okresem kiedy to zaczęłam intensywnie interesować się mgiełkami, pastami strukturalnymi czy embossingiem, to wtedy zaczęłam czytać co z czym się je i zapragnęłam położyć na tych produktach swoje chciwe rączki... niestety do dzisiaj mi się to jeszcze nie udało, ale dzielnie nad tym pracuje. Wracając do tematu, najbardziej byłam zafascynowana mgiełkami i efektem jaki dają na pracach... niestety, nie udało mi się uzyskać pożądanego efektu z farb akrylowych i wody, ale to co z tego powstało było dla mnie równie ciekawe. 
Na kartce pojawiła się ważka z okładki albumu a także kilka dodatków w postaci tekturek, papierków i półperełek.Co myślicie ? 
Buziaki,
M.

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Prześliczna! A album do niej - boski! chętnie bym przygaręła taki zestaw!

    OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥