Ten o prezentach świaecznych dla niego. Blogmas #2

Problem ze nalezieniem odpowiedniego prezentu dla naszych Panów w moim przypadku nie rozwiązał się od ostatnich świąt, ale mimo to znalazłam parę rzeczy o które można by uzupełnić zeszłoroczną listęPower bank to dobry pomysł zarówno dla pań jak i panów którzy dużo korzystają z telefonu,
a nie mają możliwości w ciągu dnia podładować baterię, dla osób podróżujących pociągami czy busami. W sklepach znajdziemy sporo promocji na power banki o dużej pojemności, które pozwolą nam naładować baterię nie tylko telefonu, ale także mp3 czy laptopa. 

Co prawda książki już pojawiły się w propozycjach w zeszłym roku, ale tu chodzi mi o te konkretne, czyli książkę o piwie i książkę o drewnie. Mój tata nie jest osoba czytająca, ale mimo to dostał od nas 'porąb i spal' i wyraźnie go zaciekawiła, pod choinkę dostanie 'Piwo. Wszystko co musisz wiedzieć żeby nie wyjść na głupka' i mam nadzieję, że również się z niej ucieszy. W obu książkach znajdziemy mnóstwo ciekawostek i wskazówek, co myślę spotka się ze sporym entuzjazmem nie jednego pana. 

W przypadku mężczyzn mamy dość ograniczone pole manewru jeśli chodzi o karnety - przecież nie zafundujemy im wizyty to kosmetyczki (chyba), a kupony do myjni nie są czymś pasjonującym, ale czemu by nie karnet na siłownie? Może dla niektórych to będzie dobra okazja żeby zrzucić zimowy brzuszek i zadbać o formę na lato? 

Z festiwalowych i nie tylko zapowiedzi wynika, że przyszły rok będzie bardzo obfity jeśli chodzi
o koncerty. Np Linkin Park, Green Day, System of a Down... może bilet na koncert ulubionego zespołu to dobry pomysł?

Skarpety, bokserki, krawaty, muszki czy inne sweterki i koszule są dość typowym wyborem jeśli chodzi o prezent dla panów. Może dobrym skórzany pasek jako dodatek do prezentu?  

I to b było na tyle! Mam nadzieję, że to małe uzupełnienie komuś pomoże rozwiązać problem
z prezentem. 

Buziaki,
M.

Blogmas 


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥