Incepcja

Witajcie!

Jak wam minęły święta ?

Jak co roku u mnie było bardzo rodzinnie i praktycznie przez trzy dni mieliśmy/mamy gości. Te kilka dni wolnego minęło bardzo szybko i niestety bardzo zimno. U mnie od sobotniego wieczora sypie śniegiem i na wiosnę szybo się nie zapowiada.


Zamiast ozdabiać dom kolorowymi jajeczkami i kurczaczkami, bardziej pasuje taki widok A teraz trochę z innej beczki, bo  trochę o 'Incepcji' Christophera Nolana.
Film pewnie wszystkim znany. Dla jednych genialny, dla innych trochę nudny, może znajdą się i tacy co niezrozumiały, mnie osobiście zachwycił ;)

 Dom Cobb jest utalentowanym złodziejem, absolutnie najlepszym w niebezpiecznej sztuce wydobywania wartościowych informacji ze świadomości osób znajdujących się w fazie głębokiego snu, kiedy ludzka psychika jest najbardziej podatna na ingerencję. Rzadko spotykane umiejętności sprawiły, iż Cobb stał się pożądaną osobą w nowym świecie szpiegostwa korporacyjnego, ale jednocześnie uczyniły z niego zbiega i spowodowały utratę wszystkiego, co kochał. Teraz otrzymuje on szansę na odkupienie.
 Ostatnie zadanie może przywrócić dawne życie pod warunkiem wykonania rzeczy niemożliwej - "incepcji". Wraz z zespołem specjalistów Cobb musi tym razem, zamiast kraść pomysły jak dotychczas, zaszczepić jeden w ludzkim umyśle. Jeśli im się powiedzie, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej skrupulatne plany nie są w stanie przygotować ich na walkę z niebezpiecznym przeciwnikiem, który najwyraźniej potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Z przeciwnikiem, którego spodziewać mógł się tylko Cobb.(filmik z prawej mnie powalił >.<)


Nie mogę się przyzwyczaić do zmiany czasu na letni, bo za oknem jest jeszcze widno a mamy już 19. 
Ale czas się zebrać i iść wcześniej spać, bo jutro trzeba wstać o 5 rano :( 

Miłego ostatniego dnia wolnego! 
Bye, bye!

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. u mnie również za oknem pełno śniegu, ale święta mijają całkiem przyjemnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. no u mnie też na wiosnę się nie zapowiada

  ale to wiadome,mieszkamy dosyć blisko siebie

  OdpowiedzUsuń
 3. Śniegu strasznie dużo *_* Ja też nie mogę jakoś przestawić się na czas letni:) Obserwuję. http://przestrzenni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. nie oglądałam jeszcze incepcji, a miałam obejrzeć już kilka razy... trzeba w końcu się za to zabrać ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również święta spędziłam w gronie rodzinnym, jakąś dobrą godzinę temu dopiero pojechali goście;D. Co do pogody, to białego puchu wciąż przybywa, przynajmniej w mojej miejscowości.
  POZDRAWIAM M.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie oglądałam jeszcze :)
  moje święta były oparte na jedzeniu, i w sumie tyle.
  mnie ta zmiana czasu po prostu dobiła -,-
  wstaje średnio o 5:45, a potem wyglądałam jak trup...
  a jeszcze jedno się teraz chwalnę
  BYŁAM NA REZUREKCJI, a to cud że moje lenistwo pozwoliło mi wstać z łóżka.

  OdpowiedzUsuń
 7. no to zazdroszcze takich swiat bo u nas przez ten snieg było tak szaro :((((

  OdpowiedzUsuń
 8. u nas też nie zapowiada się na wiosnę:C

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne zdjęcia. Zgadzam się, ta pogoda jest na prawdę zaskakująca ^^.

  OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥