Karty i bokeh.

Hej, hej, hejo! 
Ten post również jest zaplanowany ;) 
'Teraz' jest godzina 01.01, ale teraz jest 10.10. Tym razem, tak dla odmiany, nie śpię sobie smacznie a ,jeśli autobus się nie spóźnił, siedzę w tym że oto autobusie i jadę do Lizi. 
Zapewne ciężko mi będzie/było wstać o godzinie 8.30/9 ileś tam ;) ale muszę zdążyć na ten autobus o 10.00 inaczej kochana Iza urwie mi głowę, posieka na kawałeczki i wywali do jakiegoś śmierdzącego kontenera w najmroczniejszym zakątku jej osiedla i zostanę pożywieniem dla szczurów. Ciekawa wizja, nie? ^.^ 

Stwierdzam iż po wizycie mojej 4-letniej kuzynki Gabrysi na wigilii moja kicia ma/będzie mieć niezłą traumę. Dzisiaj kiedy moja 'kuzynka' Agatka chciała ją pogłaskać, ta zaczęłam fuczeć i drapać... chyba nie lubi małych dzieci...
Tak jak podejrzewałam przez prawie cały czas graliśmy w karty. Po remiku chłopaki strzelili focha i powiedzieli że więcej z nami nie grają. Ograły ich dziewczyny, z czego jedna ma 9 lat ;D Więc resztę wieczoru graliśmy w makao(nie mówię, że tam też ich prawie ciągle nie ogrywałyśmy, hah). 
No i jeszcze na samym początku, przed kartami chwile gadaliśmy i tak zeszło na temat gejów, lesbijek i malowania się, nie wiem co ma piernik do wiatraka, ale w każdym razie jakoś tak wyszło, że razem z Agatą zaczęłyśmy malować Kubę (mój 'kuzyn' ma 17 lat) po skończonej pracy przyznaje, że śliczna z niego dziewczynka, hahaha. Zresztą... sami zobaczcie!

Szkoda tylko, że nie pozwolił sobie wydepilować brwi i pomalować ust błyszczykiem, haha.
Kilka dni temu próbowałam zdziałać coś z bokehem i śmiało mogę powiedzieć, że nawet coś wyszło ;D
Czego już nie mogę powiedzieć o zdjęciach które próbowałam robić z szablonem... ale Jumi vel śliwkowa panna podesłała mi pewną stronkę i kiedy tylko znajdę czas przeanalizuje ją dokładnie i będę działać!

Z lampą, bez lampy, ze światłem, bez światła, z przedmiotami, 'poruszone' i na koniec dwie próby z szablonem (to miały być serduszka ;) )

Miłego dnia!

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. ale masz cudne włosy, no i kuzyna ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. dawno Cię nie widziałam,stęsknilam się ;C

  OdpowiedzUsuń
 3. Marciku! Czy Ty z dnia na dzień nie masz coraz większego pudla na głowie? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia!
  fajnie wyglądasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. twój kuzyn wygląda uroczo, hahaha.

  OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥