Chorobowa nuda.

 
Na chorobę, książeczka i łóżeczko. ^^

Ostatnie dwa tygodnie to była jakaś masakra. Każdy z nauczycieli coś chciał. jak nie kartkówka, to sprawdzian... Żeby było śmieszniej wymyślili sobie 12 "dzień nauczyciela" w dzień otrzęsin. Jak i również zdjęcia klasowe. hahahha. Zdjęcia na korytarzu, w czasie przerwy robione przez uczennice klasy trzeciej pod przewodnictwem bardzo rozgarniętej i uroczej pani od informatyki vel. tłustej kaczki.
Otrzęsiny to była jeszcze większa zabawa. Każda klasa niech przygotuje prezentacje klasy, a my ją ocenimy według nikomu nieznanym kryterium. Moja kochana nierozgarnięta klasa. :) Próby - świetnie, scenariusz - opanowany, występ - improwizacja.
Me&Zuz.

W czwartek 18 wycieczka do PWST do Krakowa na spektakl "Czyż nie dobija się koni" Jestem kompletnie oczarowana, zachwycona a moje serce zostało przy pewnym marynarzu *.*. Trafiło mi się wspaniałe miejsce, wszystko widać, wszystko słychać + komentarze aktorów czekających na wyjście na scenę + komentarze kolegi = przednia zabawa. 


Oczywiście musiałam się rozchorować dzień przed urodzinami bo to już taka tradycja. W ciągu 9 lat mojej edukacji, tylko raz zdarzyło mi się być w swoje urodziny w szkole, bywa. Miłą niespodzianką była paczka którą listonoszka przyniosła popołudniu.

Kartka urodzinowa od Ines z Portugalii poznanej przez postcrossing. ^^


CONVERSATION

4 komentarze:

 1. świetny post! z resztą, jak i cały blog, z przyjemnością będę go odwiedzać częściej! mam nadzieję, że mój naprawdę zainteresuje Cię też i dodasz go do obserwowanych :)
  http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/

  całuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cute post. Nice blog. Follow each other?
  http://solaanteelespejo.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też tak zazwyczaj mam, że akurat na swoje urodziny jestem chora :(

  OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥