Nie ma czasu!

Hejka! 
Jak wam minął dzień ? 
Dzisiaj pomimo najnudniejszych lekcji, dzień minął mi szybko.
Rano miałam problem ze zwleczeniem się z łóżka, zwłaszcza że to co zobaczyłam za oknem nie poprawiło mi humoru, a mianowicie mini zamieć śnieżną. Po dłuuugim czasie do łask wróciły moje glaniochy: ciepło, sucho i bez ślizgania się *.*
Po szkole poszłam do dziadków, moja 4-letnia kuzynka nie dała mi spokojnie posiedzieć, tylko ciągle kazała mi czytać bajki o bałwankach, później próbowałam zmusić ją do rysowania, ale w efekcie ja sobie rysowałam a ona pobiegła oglądać bajki.
Jutro milusia odmiana na dzień dobry: z powodu konferencji kwalifikacyjnej mamy odwołane dwie pierwsze lekcje, czyli znowu do szkoły na 9.50 ^^ Kończę o 13.30 a o 16 do Krakowa. 
Mam nadzieję, że uda nam się załapać na 'Hamleta Maszynę', nie żebym nie lubiła chodzić po rynku, sklepach itp, ale nie uśmiecha mi się marznięcie przez 3h...Chyba że będzie można się przejść do Galerii Krakowskiej... Mam też nadzieję, że nie zapomnę aparatu/karty do aparatu/naładować aparatu.
W sobotę po powrocie z zakupów zaplanowałam spotkanie ze sztalugą, kiedy do rodziców przyjadą znajomi, ja zaszyje się u siebie i spróbuję narysować obiecaną pracę dla Jumi, Lizi i pracę na konkurs. 

Zdjęcie z Sierpnia z wycieczki do Krakowa z przyjaciółmi;)
(Włosy były jeszcze proste i różowe ;))

 A teraz poczytam jeszcze trochę wasze blogi i zwinę się wcześniej spać, od rana gorzej się czuje (przeklęty katar i kaszel) a do tego strasznie boli mnie brzuch ;/ 
Przed snem chce też skończyć czytać: 'Cień przeznaczenia' o którym pisałam tu

Tak więc, kolorowych snów i miłego piątku!  

CONVERSATION

16 komentarze:

 1. Ooo tyle zdjęć Twoich na Twoim blogu widziałam, że już chyba Cię nie wyobraże w prostych włosach. Urocze masz te loczki :D dziekuje, nawzajem :)

  Chudabaza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. moje motto szkolne "od weekendu do weekendu" - a zdjęcie przyznam bardzo ładne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy zaszczyt przedstawić Ci nową ocenialnię, której zadanie będzie polegało na promowaniu blogów niezwykłych. Blogów, które zasługują na uwagę bardziej, niż te kiczowate, głupie rozkminy nastolatek, które podniecają się każdą pierdołą. Chcemy, aby wartościowe blogi wypłynęły na niezmierzone wody czytelniczego zachwytu i chwili refleksji.

  Jeśli byłabyś chętna poddać swój blog ocenie, zapraszamy na: Szczyptę Krytyki.

  PS Przepraszamy za spam, ale trzeba się jakoś „wylansować” i mamy nadzieję, że zrozumiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne miałaś te włosy ! *.*
  Dzięki za odwiedziny i zapraszam ponownie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Kraków jest świetny <3 uwielbiam to miasto :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za komentarz :)
  Będę wpadać tu częściej :)
  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnego masz bloga :D
  Również obserwuje .

  OdpowiedzUsuń
 8. W prostych włosach? Inaczej :)
  Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. proste włosy to nie to samo :)

  OdpowiedzUsuń

Hej!
Cieszę się, że wpadłeś na mojego bloga i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli coś Ci się nie podoba, bądź masz jakieś uwagi to napisz mi to tutaj bądź w mailu, zobaczymy co da się z tym zrobić. Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje! ♥